Kolay Kız Tavlamak İçin Tüyolar

Kolay Kız Tavlamak İçin Tüyolar

Her yaştan erkeğin en çok sorduğu soruların başında “kızları tavlamak için ne yapmalıyım?” gelmektedir. Bu soru çok ama çok fazla sorulmakta olup aslında cevabı da bir o kadar kolaydır.
Kızları etkilemek, tavlamak için ilk şart kendine güvendir. Kendisine güveni olmayan hiç bir erkeğe kızların güvenme ihtimali yoktur. Güvenle ilgili olarak bir problem yaşamıyorsak eğer ikinci gerekli olan şey ağzın laf yapabiliyor olmasıdır. Aslında bu daha çok güvenle birlikle oluşan bir özellik olup güven arttıkça ağzın laf yapabilme oranı da aynı şekilde artacaktır. Her ne kadar yakışıklı olunursa olunsun, eğer ağzınız iki kelimeyi bir araya getirip karşısındaki kızı etkileyemiyorsa gerisini zaten direk çöpe atın.

Klişe bir laf vardır hani, “kızlar kendisini güldüren erkeklerden hoşlanır” diye. Hem doğru hem de yanlış bir sözdür bu. Doğru olan kısmı şudur. Erkek karşısındaki kızla konuşarak ona hoş vakit, eğlenceli zaman geçirtmek zorundadır. Hiç bir kız sıkıcı tiplerle birlikte olmak istemez. Yanlış kısmı ise şöyle düzeltilebilir. “Kızlar hoşlandıkları erkeklere güler” bu şekilde düzeltilirse ne demek istediğimi az çok anlayabilirsiniz.
Diğer etkili bir yöntem ise ilgi duyduğunuz kızın çevresinde ki samimi arkadaşlarından birisi ile tanışmak ve kaynaşmaktır. Bu sayede zaman içerisinde ilgi duyduğunuz kız ile tanışabilirsiz. Ama en önemlisi ilgi duyduğunuz kıza sizin için iyi referans verecek bir arkadaşınız olmuş olur. Kızsal konularda son derece büyük bir etkisi vardır unutmayın.

Kolay Kız Tavlamak İçin Tüyolar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir